Сумчан та гостей міста запрошують у музей лісу

У приміщенні Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства  діє музей лісу,  який покликаний створювати позитивний імідж лісової галузі в цілому і професії лісівника зокрема. 

Знаходиться музей за адресою: м. Суми вул. Засумська, 12-А.  Відвідати його можна щоденно з 8-00 до 17-00— повідомляє  Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Музей лісу складається з трьох залів. Перша зала присвячена історії лісової галузі Сумщини.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У наступній залі можна дізнатися про площу і розташування земель лісового фонду, територіальний розподіл, розподіл за відомчою підпорядкованістю, переважаючими деревними породами, кадрове забезпечення галузі, соціальну складову лісогосподарської діяльності, економічні показники ведення лісового господарства, захист лісів від пожеж, ефективність ведення лісового господарства, природно-заповідний фонд області, профорієнтаційну роботу та роботу шкільних лісництв.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У третій залі  експонуються зразки деревних порід, міститься інформація про роботу Сумського сувенірного цеху – єдиного серед державних лісогосподарських підприємств лісової галузі України, а також мумії птахів і тварин, що мешкають в лісових масивах Сумщини.

Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.Фото Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах: