“Чехов-фест” у Сумах перенесли на 2021 рік

Глядачам, що вже придбали квитки, пропонують переглянути ці ж вистави, але на рік пізніше: 

“Дорогі друзі! Цей рік складний для нас всіх. В березні ми збиралися подарувати вам безліч неймовірних емоцій, запросивши на фестиваль найкращі українські театри, а також гостей з Польщі, Болгарії та Ізраїлю. Але всесвітня пандемія коронавірусу зруйнувала наші плани. Спочатку ми збирались перенести фестиваль на травень і вже мали дати перенесених вистав, потім думали про листопад.

Наразі Суми перебувають в помаранчевій зоні, тому провести вистави в тому вигляді, як ми хотіли, неможливо. Гості з Івано-Франківська взагалі зараз в червоній зоні, тож ніхто не знає, яким буде карантин цього року.

Таким чином, ми ухвалили складне, але єдино вірне рішення про перенесення фестивалю на 2021 рік – з 13 по 28 березня. Більше того, зараз ми намагаємось, щоб ви побачили вистави, на які придбали квитки у 2020-му році, в ті самі дати у 2021-му. Сподіваємось, що створена нами за 7 років репутація дозволить вам не сумніватись в тому, що «Чехов-фест» №8 обов’язково відбудеться!

Всі придбані квитки на перенесені вистави дійсні на нові дати, їх повертати не потрібно. На скасовані вистави повернення коштів відбувається у місцях їх придбання.

📍 Ліс – 13.03.2021
📍 Убити чи любити – 16.03.2021
📍 Три сестри – 20.03.2021
📍 Корсиканка – 28.03.2021

Дякуємо вам за те, що ви у нас є, і до зустрічі у березні 2021 року!” – йдеться у повідомленні.

Поділитися в соціальних мережах: