Чи запрацює притулок для бездомних тварин?

19990107_1226352304141874_3505634666311647404_n.jpg.pagespeed.ce.yXDlunn9zcСьогодні, 17 липня, на апаратній нараді в мерії обговорювали питання про здійснення переміщення громадського притулку для бездомних собак з самовільно зайнятої земельної ділянки по вул. Герасима Кондратьєва на облаштовану територію КП «Центр догляду за тваринами» на вул. Харківська.

— На сьогоднішній день комунальне підприємство займається розробкою проекту землеустрою на Римського-Корсакова, — поділився директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко. — Після визначення конкретних меж земельної ділянки туди буде перевезений притулок, який знаходиться на вул. Петропавлівська. Там вже проведені підготовчі роботи, проведені вода, електроенергія …

— Комунікації там уже всі є? — уточнив мер Сум Олександр Лисенко. — А ви що скажете, Володимир Семенович?

— Планувався переїзд цього притулку на вул. Харківська, — піднявся той. — І там протягом минулого року велися підготовчі роботи. Було встановлено огорожу, були перевезені навіть МАФи якісь, там самі члени товариства захисту тварин робили вольєри для собак і т.д. Потім з’ясувалося, що там немає ні води, ні світла. Крім того, розташування лінії високовольтних передач, не дали  можливості розташувати там притулок. Тому було вирішено повернутися до території, яка колись виділялася суспільству на Римського-Корсакова. Тоді суспільство не виконало умови, тому землю у них забрали. На минулій сесії було прийнято рішення про розробку проекту землеустрою землі комунальному підприємству, яке я на сьогодні очолюю. Зараз договір на розробку проекту укладено, там вже є висвітлення, залишилося тільки підключити воду. На сьогоднішній день там купи сміття, які звозилися несанкціоновано десятками років. Потрібна серйозна техніка, щоб все це прибрати. Якщо ми це зробимо і мені дадуть конкретні межі території, то ми за місяць зробимо переселення цього притулку.

— Тобто через місяць? — уточнив мер Сум Олександр Лисенко.

— Через місяць після збирання всього того непотребу, який там є.

— Давайте так: тиждень на сміття і три — на переїзд, добре?

— Добре.

— Через місяць ви мені доповідаєте: Олександр Миколайович, ми переїхали.

— Постараємося. Але на Харківській рік майданчик готувався, туди хоч зараз переїжджай, але немає води і світла. А тут нам потрібно за місяць впоратися.

— Добре, продовжуємо доручення на місяць. Через тиждень ви мені доповідаєте про прибирання сміття, готовність приймати тварин. І потихеньку переїжджаємо …

Поділитися в соціальних мережах: