До кінця літніх канікул на Сумщині триває операція «Літо — 2017»

politsiya6В рамках операції працівники поліції не лише слідкують за дозвіллям дітей під час літніх канікул, а й проводять ряд профілактичних заходів, спрямованих на попередження та виявлення фактів втягування неповнолітніх у протиправну діяльність, вчинення насилля і жорстокості стосовно них та запобігання нещасним випадкам.

Всеукраїнська операція «Літо-2017» розпочалась з 1 червня і триватиме до кінця канікул. Її мета — максимально забезпечити безпечний відпочинок, попередити вчинення злочинів дітьми та стосовно них, та ряд інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону.

Під час операції проводяться профілактичні рейди на предмет перевірки дотримання працівниками торгівельних закладів вимог законодавства щодо заборони реалізації неповнолітнім цигарок та алкоголю, обмеження перебування дітей у нічний час в розважальних закладах, обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Полісмени відвідують неповнолітніх, які перебувають на обліках в поліції, та приїздять з профілактичними лекціями і бесідами табори дитячі відпочинку, де обговорюють з юними відпочивальниками теми жорстокості, насильства, пияцтва, наркоманії, дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул, а також дотримання правил поводження на воді, користь здорового способу життя та відповідальність підлітків за вчинення протиправних дій.

Працівники поліції Сумщини закликають водіїв авто- мототранспорту бути більш уважними та обережними на дорогах на час літніх канікул, та звернути особливу увагу на забезпечення безпеки юних пасажирів. І просять громадян повідомляти на лінію «102» про будь-які факти вчинення злочинів чи правопорушень дітьми чи щодо дітей, очевидцями яких вони стали.

Джерело:regionews.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: