«Хліборобська пісня» лунає на Сумщині

На Сумщині розпочався фестиваль «Хліборобська пісня», який у цьому році проводиться вже 42-й раз. Його учасниками стануть понад 30 колективів художньої самодіяльності із Сумського району. Як зазначають організатори, на сьогодні пісенна традиція збереглася лише у декількох районах Сумської області, в тому числі, й у «столичному».

Урочисте відкриття пісенного конкурсу відбулось у Будинку культури с. Сад. Серед учасників дійства були й ті, що виступали 42 роки тому на першому концерті. «Хліборобська пісня» передаватиметься естафетою від села до села, а фінальний концерт відбудеться у квітні на сцені Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Там же й відбудеться й нагородження переможців.

«Хліборобська пісня» традиційно збирає разом аматорів та шанувальників творчості митців Сумського краю. Завдяки цьому фестивалю його учасники вдосконалюють своє мистецтво співу і танцю, створюються нові колективи, репертуар збагачується кращими творами української культури, а жителі району мають змогу насолоджуватися талантами своїх земляків.

Поділитися в соціальних мережах: