“Козаки”, “Кантрі” та “Веселий єнот”: як звітувала “Радість”

2 червня 2019 року в Палаці Культури Сумського НВО посміхалися та раділи всі: від малесеньких глядачів до дорослих поціновувачів хореографічного мистецтва.

І це не дивно. Адже у глядацькій залі звітував Народний хореографічний ансамбль України “Радість” (керівники Марина Лебідь  та Олексій Дейнека). Вихованці колективу подарували всім присутнім неперевершені емоції, представивши до їхньої уваги безліч цікавих та захоплюючих номерів.

Крім улюблених всіма глядачами українських танків (“Козаки”, “Хлопчачі забави”, “Аркан”, “Повзунята” та “Гуцульський”), на сцені були представлені народні танці інших країн світу (“Болгарський”, “Молдавська сюїта”, “Кантрі”, “Тарантелла”).

Не обійшлося і без гумористичних хореографічних композицій. Особливо потішили глядацьку аудиторію “Веселий єнот”, “Антошка” та “Пташиний двір”. Втім, з особливим трепетом в душі всі споглядали традиційний український “Гопак”. Насамкінець програми пролунав гімн “Радості”, під який глядацька зала аплодувала стоячи, дякуючи артистам та їх керівникам за подароване свято.

Поділитися в соціальних мережах: