“Мистецькі сходи”: в Сумах вітали працівників культури

Сьогодні в Сумському обласному театрі дітей та юнацтва представників культури області вітали з професійним святом. Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

“Напередодні свята ми втретє проводимо рейтинг працівників культури “Мистецькі сходи”. Адже чим більше минає часу, тим більше людей, яким хочеться дякувати за внесок у розвиток культури. Саме завдяки їм Сумщину знають не тільки в Україні а й в Європі”, – говорить Олена Мельник, начальник управління культури Сумської ОДА.

Святковим концертом та нагородами вітали директорів управлінь культури, мистецьких і музичних шкіл, бібліотек, музеїв, будинків культури, посадовців, міських і сільських голів, студентів і всіх, хто має відношення до сфери культури.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови ОДА Іван Боршош. Він нагороджував працівників культури за вагомий внесок у розвиток культури області та багаторічну плідну працю грамотами Міністерства культури України та голови Сумської ОДА. До нього долучився і заступник голови облради Анатолій Річкаль та начальник управління культури ОДА Олена Мельник. Вона вручала нагороди в номінації “Гордість культурно-мистецької Сумщини” (всього 8 номінацій).

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: