«Музична весна» в Сумах розпочнеться у лютому

Об’єднання активної сумської молоді «Творчість без кордонів», яке порадувало сумчан в кінці минулого року місячником театру, в рамках якого пройшли вистави, майстер-класи, екскурсії за лаштунки сумського театру, в цьому році пропонує новий формат: «Музична весна».

Передбачається, що серія цих заходів допоможе сумській молоді побільше дізнатися про сучасну сумську й українську музику та її виконавців.

І почнеться весна  вже 23 лютого з серії майстер-класів (електронні барабани, класична гітара і сопілка) у кафе «Панорама» (останній поверх універмагу «Київ») о 17.00.

А продовжиться у березні у тому ж місці акустичною вечіркою 4 березня в 17:00 за участю Єлизавети Левченко і Владислава Крамаренка, а також групи Alba.

Після цього у програмі з’явиться «важка артилерія» у вигляді сольного концерту учасника «Голосу країни» Michael Soul 23 березня в танцювальному залі Н-корпусу СумДУ о 18.00.

20 квітня там же пройде концерт групи Pur:Pur о 19:00.

Крім анонсованих заходів, організатори обіцяють протягом весни ще багато цікавинок, про які вони заздалегідь інформуватимуть сумчан на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: