На Сумщині “Розмай” зібрав таланти

Уже традиційно у переддень Міжнародного дня захисту дітей на Сумщині проводиться обласний фестиваль «Розмай», що стимулює дітей з особливими потребами до творчості та самовираження

Для таких дітей подібні заходи стають однією з небагатьох можливостей реалізувати себе, зрозуміти свою особливість, розкрити свій талант.

Організовано захід Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації на базі Білопільського дитячого будинку-інтернату. Серед гостей «Розмаю» – представники місцевої влади, родини учасників.

Історія фестивалю бере початок у 2003 році. Відтоді з року в рік «Розмай» набував популярності на теренах області, залучаючи все більше і більше дітей.

Цьогоріч до участі у фестивалі долучилося більше 100 «особливих» дітей з усієї області. Конкурсантами представлено 24 номери.

Представниками волонтерського руху «Крок назустріч» Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка під час фестивалю проводилися розважальні конкурси-перерви.

У рамках свята, традиційно організовано виставку дитячих робіт, де учасникам та гостям фестивалю представлені більше 140 робіт декоративно-ужиткового мистецтва.

За результатами «Розмаю» всі колективи відзначені дипломами «учасника фестивалю», дипломами лауреатів різних номінацій, подарунками та солодощами. Окремо, відзначені найкращі зразки конкурсних робіт виставки.

Фестиваль дитячої творчості «Розмай» – це завжди очікуване свято з насиченою концертною програмою, яскравими костюмами, творчими виставками та радісними емоціями.

Джерело: sm.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: