Не зважаючи на провокації LOBODA відіграла в Сумах кращий концерт туру

68_main-1477942509

Світлана Лобода, незважаючи на провокації і спроби зірвати її виступ в Сумах, вийшла на сцену театру імені Щепкіна і відіграла кращий концерт в рамках туру «К черту любовь».

Нагадаємо, що 31 жовтня в місцеву частину МНС надійшов дзвінок від невідомого, який повідомив, що замінував концертний зал за кілька хвилин до старту нового шоу LOBODA в Сумах, коли більшість глядачів вже зайняли свої місця.

Люди були екстрено евакуйовані. Детальна перевірка приміщень зайняла близько півтори години. На вулиці йшов мокрий сніг, проте шанувальники артистки не розходилися, а висловлювали в соцмережах підтримку улюбленій виконавиці.

При цьому менеджмент артистки відреагував моментально і повідомив, що концерт в Сумах відбудеться в будь-якому випадку. LOBODA своє слово дотримала, і вийшла на сцену нехай і з затримкою в 2 години. Співачка подякувала шанувальникам за стійкість і витримку.

— Ви — мої олов’яні солдатики, мої бійці, ви мерзли і стояли за мене до останнього, — звернулася до публіки співачка. — Низький вам уклін! Це кращий концерт в турі, я вас обожнюю.

При цьому переповнений зал вітав артистку стоячи. На свої місця цього вечора більше ніхто не опустився — глядачі співали і танцювали разом з улюбленою співачкою до кінця.

Сама Світлана концерт в Сумах назвала найкращим в своєму турі і зазначила, що такого енергетичного обміну з публікою не отримувала навіть, збираючи стадіони.

Поділитися в соціальних мережах: