Нові гримерки для сумських акторів

Відтепер артисти Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім.М.С. Щепкіна готуватимуться до спектаклів у сучасних затишних приміщеннях, які не соромно показати навіть зіркам всеукраїнської і міжнародної величини. Адже гримерок такого рівня в Україні, мабуть, в жодному обласному театрі немає.

Перерізаючи символічну червону стрічку, очільник Сумщини Микола Клочко висловив впевненість у тому, що це позитивно позначиться на ставленні акторів до роботи і, відповідно, на атмосфері у залі.

За словами Миколи Клочка, сьогодні доводиться розвіювати міфи про те, що театр нібито був капітально відремонтований ще попередньою владою. Насправді, крім частини фасаду і залу для глядачів, нічого не було зроблено. І зараз обласна облдержадміністрація разом із депутатами обласної ради робить реальні кроки, які потрібні колективу театру і матимуть вплив на театральне життя Сумщини.

«Спільними зусиллями ми вирішили виділити у 2017 році 3,5 мільйони гривень для закінчення реставраційних робот, які були заплановані директором театру і керівником обласного управління культури, – зазначив голова обласної ради Володимир Токар. – Уже було відремонтовано малу сцену, сьогодні відкриваємо другий поверх театру із оновленими гримерками для артистів, а ще плануємо зробити підйомник для людей з інвалідністю. Адже наш театр – це наш обласний центр культури, він зараз – один із найкращих в Україні. І ми повинні його підтримувати».

Джерело: sumynews.com

Поділитися в соціальних мережах: