Охтирка: місто талановитих людей

Художник, що написав понад тисячу картин. Оркестр, який здобув 32 перемоги на мистецьких конкурсах різних рівнів. А також вокальний ансамбль, лауреат перших премій та премій Гран-прі Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів. Охтирська земля привідкрила завісу у світ митців свого краю.

Під ніжні звуки бандури до краєзнавчого музею Охтирки сходяться поціновувачі творчості Івана Григоровича Шаповала. Цей 95-річний художник у своєму творчому доробку має близько тисячі картин.

Іван Григорович – почесний громадянин Охтирки, його роботи здобули широке визнання і за межами України. Деякі з них знаходяться у приватних колекціях зарубіжжя. Художник зізнається, є картини, на які витрачав по 3 години, а на деякі пішли роки.

Виставку присвятили 95-річчю Івана Григоровича. Квіти, дружні привітання, а також  нагорода від міського голови – сюрпризів для митця у цей день вдосталь.

Має Охтирка ще одну перлину – народний дитячий оркестр духових інструментів. Колектив святкує 20-річний ювілей, а його керівник Володимир Петрик – 70-річчя.

Врахувати потреби кожної молодої людини – таке завдання поставив перед собою керівник колективу.  За 20 років існування оркестру через нього пройшли понад 60 музикантів. А ті, хто тут займається і досі, називають колектив другою родиною.

Загалом наразі у мистецьких школах Охтирки займається понад 1000 дітей.

Ювілей відзначає і вокальний ансамбль «Барви» – неодноразовий лауреат перших премій та  премій Гран-прі Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів. З нагоди 20-річчя вокалістки дарують глядачам концерт «У пісні наша мрія і душа».

 

Поділитися в соціальних мережах: