«Орел і Решка» покаже на вихідних пригоди в Індонезії і невідому Прагу

У неділю, 16 липня, о 10.00 на телеканалі «Інтер» в проекті «Орел і решка. Рай і пекло» Леся Никитюк та Регіна Тодоренко відправляться в пекельну Індонезію. В країну вулканів, які можуть в будь-який момент вибухнути і стерти з лиця землі цілі міста! У цьому випуску телеглядачі дізнаються, хто такі землеїди, як жити біля підніжжя діючого вулкана і що ні в якому разі не можна замовляти в індонезійських кафе, що змусило плакати Регіну і яка професія шокувала Лесю. Попереду — найнебезпечніші пригоди! І, як завжди, все вирішить орел чи решка.

А в 11.00 на телеканалі «Інтер» дивіться новий випуск шоу «Орел і решка. Перезавантаження». Антон Птушкін і Настя Івлеєва проведуть уїк-енд в столиці Чехії — Празі. Минулого разу, в 2013-му році, Андрій Бедняков і Леся Никитюк були в цьому місті взимку. Тоді вони побачили готичне, містичне і навіть трохи похмуре місто. Тепер команда «Орла і решки» приїхала сюди навесні, коли Прага стає самим барвистим, привітним і сонячним містом Європи. Ведучі не тільки подивляться визначні пам’ятки і архітектуру, а й познайомляться зі скандальними творами сучасних празьких скульпторів. Побувають на незвичайній екскурсії і дізнаються, як і де живуть в цьому місті бездомні. Випробують найсуворіше розвагу для місцевих багатіїв — покатушки на справжньому танку. Продегустують найвишуканіші страви традиційної чеської кухні, відвідають анонімний бар і саму незвичайну празьку пивну — «Віялове Депо». А також відновлять здоров’я цілющими водами самого відомого чеського курорту Карлові Вари.

ОиР_Перезагрузка_Прага (4) ОиР_Перезагрузка_Прага (2) ОиР_Перезагрузка_Прага (5) ОиР_Рай и ад_Индонезия (3) ОиР_Рай и ад_Индонезия (1)

 

О 12.00 в рамках лінійки «Життя по-французьки» «Інтер» покаже пригодницьку комедію «Татусі без шкідливих звичок» (оригінальна назва — On ne choisit pas sa famille). У головних ролях — Крістіан Клав’є, який також виступив режисером фільму, а також Жан Рено, Елена Ногерра і Мюріель Робен. Алекс хоче удочерити чарівну 5-річну дівчинку Майлі, яка живе в Таїланді. Але за законами цієї країни батьки повинні бути офіційно зареєстрованою подружньою парою. Алекс підбиває свого брата, Сезара Борньолі, автомобільного дилера, що розорився, на аферу: він повинен поїхати з дружиною Алекс — Кім — в Таїланд, зображуючи її чоловіка, щоб забрати звідти дівчинку. Але важко знайти більш несхожих людей, ніж Кім і Сезар. А доктор Луїш, опікун дівчинки, починає підозрювати недобре …

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: