Працівники бібліотеки ім. Шевченка запрошують містян насолодитись аудіокнигами

Працівники відділу літератури з питань мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка запрошують сумчан провести свій вільний час за оглядом аудіокниг українських аудіокниг. 

Під час карантину бібліотеки довгий час були закриті для поціновувачів літератури. Після відновлення роботи, працівники намагаються зацікавити якомога більше містян прийти та поринути у світ класичної та сучасної літератури. Зараз вони пропонують оглянути аудіокниги  українських авторів.

«Рутинні будні все частіше змушують нас відкладати паперову книгу у шухлядку, адже потрібно зробити домашні справи, позайматися з дітьми, приготувати їжу та ін. Тож ми вирішили допомогти сумчанам поринути у світ улюбленої книги та водночас відпочити за допомогою аудіокниг. Це зручно, не вражає зір, а головне цікаво, адже паралельно можна уявляти картину, що описують у рядках», – розповідають фахівці книгозбірні.

Сумчани можуть прослухати книги  Володимира Винниченка, Марка Вовчка, Мирослава Дочинця, Братів Карпових, Василя Земляка, Лесі Українки та інших.

Через карантинні умови, робота бібліотечних центрів змінилась. Зокрема, у закладах запровадили порядок надання послуги видачі книжок за попереднім замовленням користувачів. Дні видачі замовлень: понеділок, середа,  четвер. Прийом заявок на книги проходить з 10.00 до 15.00, видача книг – з 15.00 до 18.00.

Поділитися в соціальних мережах: