“Ренесанс” по-італійськи: у Сумах відбувся неймовірний концерт

Вчора у Сумській обласній філармонії відбувся концерт оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (керівник – заслужена артистка України Людмила Стичук)  за участю відомого італійського диригента Сандро Нагліа.

У програмі концерту – гра на органі (органіст – народний артист України Володимир Кошуба), твори італійських та британських композиторів, а також Генделя, Моцарта, Альбіноні, Респігі.

«Це цікаво, тому що не всі люди можуть їздити, дивитися і слухати видатних музикантів і диригентів. А маючи таку нагоду, що до нас завітав знаний диригент з Італії,  то дуже-дуже багато людей мало бажання прийти сьогодні і послухати. А італійському диригенту дуже сподобалося працювати  з нашим оркестром старовинної сучасної музики «Ренесанс», – говорить Раїса Грицаєнко, заступник начальника управління культури та туризму Сумської ОДА.

Сумчанам  подобаються такі концерти, на них приходять не тільки люди старшого віку, а й молодь.

«Я дуже люблю наш оркестр і дуже ним пишаюся. Я в очікуванні різних  вражень, думаю що це буде щось надзвичайне. Адже не тільки оркестр прекрасно грає, а ще й іноземний диригент приїхав», – говорить сумчанка.

У подальшому управління культури планує співпрацювати з іншими іноземними працівниками музичної сфери.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: