Рятувальники разом із соцслужбою та поліцією розповіли про безпеку у дитсадку

Незважаючи на те, що влітку в більшості навчальних закладів завершений навчальний процес, фахівці Служби порятунку продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми. Оскільки у цей період працюють у повному обсязі лише дошкільні навчальні заклади, саме їх і відвідують рятувальники.

Зокрема, 18 липня у с. Косівщині Сумського району співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області спільно з представником соціальної служби та дільничним інспектором поліції завітали до ДНЗ «Золота рибка». Його вихованці середньої та підготовчої груп дізналися номери екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами, як потрібно відпочивати біля водойм. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам’ятки.

Робота з підростаючим поколінням – один із пріоритетів у діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники, турбуючись про безпеку дітей, проводять профілактичні заходи у навчальних закладах і сподіваються, що бесіди не залишаться поза увагою слухачів.

Джерело:http://sumy.today

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: