СБУ “подарує” місту дім Олександра Олеся

На вулиці Петропавлівській стоїть двоповерховий будинок, у якому колись проживав відомий український поет Олександр Олесь (Кандиба). Зараз там розташоване управління СБУ. Служба безпеки пішла назустріч громадським активістам і передасть будівлю Сумській об’єднаній територіальній громаді.

Управління СБУ у Сумській області врахувало  громадську ініціативу щодо облаштування літературно-меморіального музею видатного українського поета, письменника, драматурга і публіциста Олександра Олеся в будівлі №83 по вулиці Петропавлівській у м. Суми та ухвалили рішення повернути будинок до відання Сумської міської ради.

Вчора, 10 вересня, СБУ направили лист про згоду на повернення майна за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 83, у відання Сумської об’єднаної територіальної громади.

Раніше краєзнавці, митці та інші небайдужі сумчани влаштовували акції, де розповідали про важливість створення такого музею. Зокрема, акції проходили під час свята “Ніч музеїв 2019” та влітку, під час відкриття “МузАрки”.

Поділитися в соціальних мережах: