Сумчан запрошують на діалог людини з довкіллям

19 червня у приміщенні Сумської міської галереї відкривається експозиція робіт учасників всеукраїнського ленд-арт симпозіуму “Простір покордоння“.

Дайджест представляє роботи учасників з інших міст України: Вінниця, Харків, Київ, Дніпро, Львів.
Виставка приурочена до відкриття цьогорічного 21-го симпозіуму.

Відкриття о 17:00 за адресою: вул. Соборна, 27
Вхід вільний!

Довідка: «Простір покордоння» — ленд-арт симпозіум, що досліджує, аналізує, експериментує та взаємодіє з простором і у просторі. Локація симпозіуму розташована поблизу села Могриця Сумськоі? області,на креи?дяному плато між ланцюгом пагорбів прадавніх городищ, які омиває ріка Псел.

Симпозіум спрямовании? на розвиток діалогу людини з довкіллям, розширення простору від внутрішньоі? межі «я-територіі?» художника до простору ландшафту.

Дійство з 1997 року збирає в рамках одного простору авторів з різних місць. Це відомі художники ленд-арту, творча та студентська молодь з Києва, Харкова, Вінниці, Дніпра, Львова, Ужгорода, Запоріжжя, Миколаєва, Луцьку, Сум.

Сумський ленд-арт симпозіум вважауть столицею ленд-арту в Україні. Могриця стала культурним брендом, яка популяризує мистецтво ленд-арту та як місце локалізації осередку сучасного мистецтва в Україні і світі.

Поділитися в соціальних мережах: