Суми під враженням від фестивалю «Сурми України»

 Урочисте відкриття XVII Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми України» відбулося в Сумах 27 червня на Театральній площі. Його учасниками стали музичні колективи з Києва, Одеси, Чернігова, Новомосковська, Кременчука і Сум.

Своє вітання всім, хто зібрався на Театральній площі, міський голова Олександр Лисенко розпочав зі слів подяки оркестрам, котрі прибули до Сум. Очільник міста пригадав, як через події на Сході України упродовж двох років, у 2014 та 2015, цей захід не проводився. Але, зважаючи на побажання містян, його відродили. Відтоді, як повелось із 2000 року, наприкінці червня, коли держава відзначає величне свято – День Конституції України, Суми перетворюються на столицю духової музики.

І сьогодні, у День Конституції, починаючи з 10.00, духова музика просто заполонить не тільки центр нашого міста, а й навіть віддалені від нього локації.

А вже о 19.00 на стадіоні «Ювілейному» відбудеться грандіозний Гала-концерт фестивалю та його урочисте закриття. Саме тут музиканти спробують встановити рекорд України з наймасовішого духового виконання духовного гімну нашої країни «Молитва за Україну».

Сумчан і гостей міста радо запрошують на всі заходи, тим більше, що вхід — вільний!

 

Поділитися в соціальних мережах: