Сумська “Радість” повернулася з Києва з купою нагород

Відомий сумський  колектив – народний хореографічний ансамбль “Радість” днями повернувся з Києва з купою вражень та нагород.

Нагадаємо, це дитячий колектив у Сумському Палаці дітей та юнацтва, заснований відомими хореографами Іриною та Станіславом Тригубами. Наразі колективом опікуються керівник-хореограф Марина Лебідь та педагог-хореограф Олексій Дейнека.

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Еладійські ігри”, що відбувся у столичному Українському домі, зібрав учасників не лише з різних куточків України, але й з інших країн світу.

Всі вони продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальність та яскравість народних і стилізованих композицій. Однак поважному журі все ж таки довелося визначати кращих з кращих.

Так, у категорії до 8 років володарями першої премії стали вихованці молодшої групи ансамблю “Радість” з композицією “Дитинство з ляльками”. Другими на червону доріжку в якості переможців (І місце) були запрошені хлопці з середньої групи цього ж колективу, які всім запам’яталися яскравим танком “Закарпатські мотиви”.

Не відстали від них і середні дівчата. У категорії 9-11 років вони також були нагороджені кубком за перше місце за грайливий танець “Лявоніха”. Не менш феєричним був виступ старших дівчат. Їх “Молдавський танок” теж припав до душі поважним суддям. І як результат – вони – найкращі у змішаній віковій категорії. Хлопці із старшої групи “Радості” в тому числі не залишилися без нагород. Станцювавши “Аркан”, вони вибороли почесне друге місце. А яскрава композиція “Хлопчачі забави”, майстерно виконана середніми і старшими юнаками, принесла колективу ще одне “золото” в їхню загальну скарбничку.

Однак приємні відчуття залишаться в душі вихованців колективу не лише від виступів та отриманих нагород, але й від можливості поближче познайомитися із Києвом. Відвідування визначних пам’яток архітектури, чудова панорама центральної вулиці міста, яка відкривалась з вікон готелю – все це водночас вражає та захоплює. Проте головною розвагою для дітей в столиці став похід до “Експериментаріуму” – музею науки і техніки, звідки вони винесли купу нових знань і практичних навичок.