Сумська “Радість” вдало виступила на “Слобожанській осені”

Не дивлячись на похмуру та прохолодну погоду за вікном,  у залі Сумського державного університету було по-справжньому сонячно і тепло. Адже на його сцені проходив Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Слобожанська осінь”.

На розсуд поважних суддів та до уваги глядачів були представлені хореографічні композиції в різних категоріях та вікових групах. Класичні, сучасні, акробатичні та інші номери були виконані учасниками на сцені. Мав місце тут і народний танець. Саме в цій категорії змогли продемонструвати свої хореографічні навички вихованці Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю “Радість” (керівник-хореограф Марина Лебідь, педагог-хореограф Олексій Дейнека).

Так, учасники молодшої групи колективу виконали “Танець з ляльками”, дівчата середньої групи – “Білоруський танець”, юнаки середньої та старшої групи зтанцювали “Хлопчачі забави”, а старші дівчата – “Молдавську сюїту”, посівши 2, 1, 1 і 2 місце відповідно. Вітаємо дітей та їхніх наставників з чудовими результатами і бажаємо їм подальших творчих здобутків та успіхів!

Поділитися в соціальних мережах: