Цілющий талант: на Сумщині проходить благодійна виставка

Вкотре жителі Сумщини доказують, що здатні на Видатні вчинки. Молода дівчина з Конотопського району, яка має тяжке захворювання, сама бере участь у благодійності, аби врятувати тих, хто цього потребує. І допомагає  в цьому її талант.

01 жовтня 2016 року у Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулось відкриття другої персональної виставки фоторобіт Ірини Загорної.

Вперше дівчина показала свій талант, взявши участь в акції «Під крилом метелика», організованої Міжнародним благодійним фондом «Крила Надії» для допомоги дітям і молодим людям з орфанними захворюваннями, основною метою якої є надання можливості хлопцям та дівчатам реалізувати себе як особистості, заявити про свої таланти та привернути увагу людей до їхніх проблем.

Рідкісна хвороба дівчини суттєво ускладнює її життя, вимагає постійної боротьби та великих матеріальних витрат. Не зважаючи на це Ірина має неабиякий талант, – вона фотохудожник. Здебільшого роботи Ірини присвячені тонким, щирим і водночас простим моментам життя оточуючої природи, повз які звичайні люди проходять щодня і не замислюються над тим, що справжність і щирість зовсім поруч. Однак цього року її колекція поповнилась і світлинами, які ілюструють працю людей у її рідному Великому Самборі.

Фотовисавка буде доступною для перегляду у кінотеатрі «Мир» до 22 жовтня цього року.

foto7063

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: