Туристичні локації Лебедина отримають QR-таблички

В Лебедині стартує туристичний проєкт «Лебедин на долоні: віртуальний гід міста», що передбачає маркування основних туристичних локацій та пам’яток, за допомогою інформаційних табличок з QR-кодами.
Такі таблички допоможуть гостям міста ознайомитись з історією міста Лебедина, його архітектурними, історичними та іншими надбаннями культурної спадщини. Також, у рамках проєкту планують створити пішохідні маршрути, що поєднають основні пам’ятники та локації.
По місту встановлять 19 інформаційних табличок з QR-кодами на найбільш популярних туристичних локаціях та пам’ятниках Лебедина. На них буде фото об’єкта, назва та коротка інструкція з користування українською та англійською мовами.
Перейшовши за посиланням, віртуальний гід за лічені секунди надасть необхідну інформацію про об’єкт. Встановлені такі таблички будуть на пам’ятники архітектури та історії, зокрема лебединські храми, включаючи Свято-Воскресенський (пам’ятка архітектури XVIII ст. національного значення), колишні будівлі міської управи (ратуша), земської управи (нині – медичне училище), художньому музеї, а також пам’ятниках Лебедина (Меморіал Слави, пам’ятник Т.Г.Шевченка, ін.).
Проєкт реалізується в рамках міської цільової «Програми розвитку туризму в місті Лебедині на 2017-2022 роки» та підтримки Лебединської міської ради.

Поділитися в соціальних мережах: