У Сум буде два логотипи?

За результатами онлайн-голосування переміг івано-франківський варіант «Квітка» (189 голосів). На другому місті опинилася «Сумочка» (170 голосів).

Проте, сьогодні на прес-конференції голова конкурсної комісії Андрій Баранов оголосив, що переможців одразу ДВА. Як так трапилося? Випадок із серії «неймовірно, та факт».

У останній день на інфопорталі міськради почали актино реєструватися боти й брати участь у голосуванні. Звісно, справедливості заради, ці голоси вирішили не враховувати. А тепер найголовніше: за «Квітку» голосили 39 ботів, за «Сумочку» — 20. Не треба бути генієм арифметики, щоб одразу вирахувати, що обидва варіанти набрали по 150 голосів. «І що тепер з цим робити?» — спадає на думку цитата з популярної пісні «Лєнінграду».

Все геніальне — просто, запевнила конкурсна комісія. Переможців — два. Поки що неофіційно. Обох авторів прохатимуть про передачу авторських прав міській раді. Якщо ж обидва  погодяться, у міста буде два неофіційних логотипи, а призовий фонд поділять навпіл (по 7500 грн. кожному). Якщо ж обидва не дадуть згоду, конкурс вважатиметься таким, що «не відбувся».

Мудрять ще одне: дати концепції двох логотипів експертам і прохати їх «зліпити»  нові роботи. Потім, щоправда, сказали, що експерти можуть і не використовувати ідеї переможців. Постає питання: навіщо ж тоді конкурс? До речі, проголосувало лише 491 житель КРАЇНИ. Так, не тільки сумчани «переживають» за імідж свого міста.

vladyslavmychajliv_1
tsuatsuatsua

 

 

Поділитися в соціальних мережах: