Вірші сумської поетеси торкаються струн душі

Поетична атмосфера та щирі емоції. Саме так пройшла презентація поетичних збірок Надії Кириленко у Cумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка. Місце презентації невипадкове, адже поетеса працює у цьому виші.

Звуки скрипки та бандури налаштовували на настрій поезії та створювали драматичну атмосферу, аби рядки віршів могли торкнутися всіх струн душі.

«Деякі вірші наспівані, деякі вірші написані сльозами, це вірші про моїх батьків, яких на жаль, уже немає в живих, але світиться вогонь любові, який вони  передали мені, – говорить Надія Кириленко, авторка збірок. – У них осмислюються загальнолюдські проблеми, проблеми конкретної особистості, духовності, проблеми пам’яті, спогадів, це така своєрідна сповідь перед батьками, перед малою Батьківщиною».

Реакція на поезію у аудиторії – неоднозначна:  хтось уважно дослухається до кожного рядка, а хтось не стримує емоцій та навіть сліз.

Аби підчерпнути натхнення,  авторка неодноразово зверталась до класики.

«Своїм взірцем вважаю генія української літератури, пророка, медіума української історії — Ліну Костенко», – говорить пані Надія.

Ці дві збірки поетеса вважає своїм творчим стартом і вже працює над новими рядками, у майбутньому плануючи видати збірку «Моє».

 

Поділитися в соціальних мережах: