Жителів Сумщини запрошують на «Перлина Fest»

Сумчан та жителів області запрошують долучитися до VII Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Перлина Fest». Його девіз: «Творчість заради майбутнього!».

Фестиваль має на меті продемонструвати усю культурну різноманітність України через сценічну репрезентацію в таких видах мистецтв як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість. Організатори запевняють, конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-13 років та 14-17 років. Почесним головою журі є народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Фестиваль відбудеться 16 лютого 2019 року у Києві, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Зауважимо, у попередніх творчих баталіях брали участь колективи та артисти з 23 регіонів України. Були присутні учасники як із великих міст-мегаполісів, так і з маленьких сіл. Усі вони мали однакову можливість продемонструвати свою майстерність, обмінятися досвідом.

За додатковою інформацією звертайтесь: за телефоном (044) 586-40-11, 067-520-11-35 чи на офіційний сайт: perlyny.com.ua

Джерело: sorada.gov.ua

Поділитися в соціальних мережах: