1,6 мільярдів гривень єдиного внеску сплатили у 2017 році підприємці на Сумщині

У минулому році надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від роботодавців Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів склали 1,6 мільярдів гривень, — повідомляє Державна податкова інспекція у м. Суми.

У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року сума надходжень єдиного внеску збільшилась на півмільйона (тобто на 44,1 %).

У Державній податковій інспекції нагадують, що єдиний внесок для всіх платників (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22%, і він підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Податківці акцентують увагу, що в умовах сьогодення істотно зросли вимоги до належного оформлення найманих працівників та підвищено ступінь відповідальності роботодавців, що передбачає застосування штрафних санкцій за використання нелегальної праці, несплату податків та неподання звітності щодо найманих робітників.

Податківці нагадують громадянам, що повна сплата єдиного внеску – це запорука забезпечених соціальних гарантій та своєчасної виплати пенсій.

Поділитися в соціальних мережах: