6,3 млрд.грн. на підтримку аграрного сектору України

Під час засідання Кабінету Міністрів України 7 лютого було прийняте рішення, яке забезпечить підтримку аграрного сектору країни по 5 важливим напрямкам на загальну суму 6,3 млрд. грн. Це дозволить наростити обсяги сільськогосподарського виробництва, збільшити поголів’я і здешевити утримання худоби, здешевити сільськогосподарську техніку для аграріїв, стимулювати садівництво і виноградарство, а також сприятиме розвитку фермерства

Зокрема Уряд спрямовує 945 млн грн. на здешевлення сільськогосподарської техніки для аграріїв. Це дозволить сільгоспвиробникам придбати 5050 одиниць вітчизняної сільгосптехніки за суттєво нижчою ціною. Держава компенсуватиме 25% вартості техніки великим сільгоспвиробникам, а фермерам – 40%, що сприятиме не лише розвитку аграрного сектору, а й дозволить на 20% наростити її виробництво, адже програмою буде охоплений кожен покупець вітчизняної сільськогосподарської техніки., економічному зростанню країни, створенню робочих місць та позитивно вплине на ціни на харчові продукти в Україні.

Програми починають діяти вже з завтрашнього дня. Завдяки урядовій ініціативі доля фермерських господарств у структурі АПК України може збільшитись удвічі.

Поділитися в соціальних мережах: