Аграрії доповіли про стан врожаю після буревію

agrarii-sumshchiny-rasskazali-o-planakh-na-urozhay-posle-buri-i-grada-1-iyulyaПро стан посівів зернових культур, а також збитки аграріїв від урагану, який стався 1 липня, голові облдержадміністрації  Миколі Клочко під час апаратної наради вчора, 10 липня, доповів заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Петро Турчин.

За його словами, у всіх категоріях господарств площі посівів сільськогосподарських культур у 2017 році становлять 1 мільйон 137 тисяч гектарів, що на 22 тисячі гектарів більше щодо рівня минулого року. В даний час на більшості площ посівів озимої пшениці рослини знаходяться у фазі молочно-воскової стиглості. Посіви озимого ячменю в південних регіонах області на переважній більшості площ готові до збирання.

«В результаті негативних погодних умов на території Білопільського, Краснопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Роменського, Сумського, Шосткинського районів і по місту Суми пошкоджено понад 29 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь, зокрема посівів озимої пшениці, кукурудзи, соняшнику та сої. Це призведе до зменшення очікуваного валового виробництва сільськогосподарських культур в усіх категоріях господарств », — доповів Петро Турчин.

За результатами доповіді голова облдержадміністрації доручив усім керівникам районів області завершити підготовку зернозбиральної та зерноочисної техніки до збирання врожаю і при проведенні сільгоспробіт не допустити додаткових втрат зернових.

Джерело: sm.gov.ua

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: