Автобуси для Сум обирають упереджено?

КП «Електроавтотранс» хоче закупити 4 газових  автобуси з низькою підлогою загальною місткістю не менше 40 осіб. Планують витратити на них 7.7 млн гривень, які були виділені з бюджету ще на початку року.

«Ще одна з вимог — необхідність наявності системи відеоспостереження «Автокондуктор» на базі відеоблока «PHOTOROBOT». Подібна система, призначена для підрахунку пасажиропотоку, вже встановлювалася на автобусах даного комунального підприємства і була виведена з експлуатації» — пише активіст Олександр Мироненко.

«Очікувана вартість одиниці техніки становить майже 2 млн. грн (1.925 млн. грн.), що значно вище ціни дизельних автобусів, які підприємство купило в цьому році по 1.350 млн., а також аналогічних газових автобусів, які цього літа отримала Вінницька транспортна компанія по ціні 1.65 млн. за одиницю. Крім ціни в тендерній документації також викликають сумніви кілька інших пунктів. Наприклад, «Електроавтотранс» вимагає, щоб автобус був випущений в другій половині 2015 року та відповідав стандарту Євро-4 або в 2016 році і відповідав Євро-5. Наявність вимоги щодо конкретного терміну виробництва в минулому році може вказувати на те, що вона встановлена спеціально під конкретну вже вироблену техніку, що знаходиться на складі» — виражає недовіру до тендеру Мироненко.

Якщо аукціон відбудеться, то нові автобуси сумчани повинні будуть отримати в грудні.

Поділитися в соціальних мережах: