Друга група «спрощенців»: плюс 65 новостворених

Від початку набрання чинності положень Податкового кодексу сумські платники — спрощенці зіткнулися з чималою кількістю законодавчих нововведень.

Зокрема, було спрощено порядок звітування, суб’єкти господарювання отримали можливість надавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді, впродовж року змінити групу і ставку податку.

«Головний показник позитиву – стан бюджетних надходжень. Так, у 2016 році суб’єкти господарювання – «спрощенці», які обслуговуються в Державній податковій інспекції у м. Сумах, перерахували до бюджету 185 мільйонів гривень. Зазначена сума складає 127 % від запланованої. Слід зазначити, що до числа платників зазначеної категорії відносяться «єдинники» Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів. Станом на 25 січня 2017 року їх загальна чисельність складає – 11275, що на 758 підприємців більше аналогічного періоду 2016 року», — повідомляє заступник начальника інспекції Тетяна Ольхова.

Розглянемо на прикладі другої групи «спрощенців» — самої популярної серед підприємців. Як свідчить статистика, на сьогоднішній день її обрали 5991 представників із загальної кількості зареєстрованих у інспекції спрощенців. У розрізі місця розташування: 4876 у Сумах, 523 — у Сумському районі, 382 – у Білопільському районі, 210 — у Краснопільському.

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Сумах, кількість новостворених підприємців-спрощенців II групи у поточному, 2017 році, збільшилася на 65, проти 5926 вже діючих підприємців, які обліковувалися у інспекції станом на 31 грудня 2016 року.

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: