Експерт: те, що зараз відбувається з доларом, – тільки початок

Українці за останні час так звикли до зміцнення гривні, що тенденція до її падіння викликала здивування. Але таке падіння гривні – не межа. Про це в коментарі УНН розповів міжнародний економічний експерт, голова ГО “Національний інтерес України” Ігор Гарбарук.

“За останні місяці всі настільки звикли до зміцнення національної валюти, що події двої останніх днів у звичні рамки вже не вкладається. Долар почав показувати зуби! Долар почав своє зростання. Якщо хтось ще не встиг купити, а було дуже треба – найімовірніше ви упустили свій шанс. Національна валюта почала поступовий процес девальвації, що передбачали і експерти, і спеціалізовані агентства. Але, те, що ми спостерігаємо в обмінниках сьогодні, – це тільки початок”, – вважає експерт.

Гарбарук окреслив тимчасові рамки, коли слід очікувати подальшого падіння національної валюти.

“Основне зростання з великою часткою ймовірності відбудеться ближче до третьої декади поточного місяця і на початку листопада. Чи буде робити щось НБУ, щоб згладити цю ситуацію, чи буде Мінфін активізувати продажі нових емісій ОВДП, чи є розуміння і інструменти впливу на курсову стабільність в уряду в цілому – поки не відомо. Відомо лише те, що долар пішов вгору” – резюмував експерт.

Джерело: УНН

Поділитися в соціальних мережах: