Інформація для сумчан: якщо податковий борг перевищив 5 мільйонів…

Картинки по запросу податковий борг

Законом України від 21.12.2016р. №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» доповнено положення Податкового кодексу щодо погашення податкового боргу.

В Державній податковій інспекції у м. Сумах повідомляють, що відтепер без звернення до суду й лише за рішенням керівника контролюючого органу відбуватиметься стягнення податкового боргу, який виник у результаті несплати узгодженого грошового зобов’язання за рахунок готівки, що належить боржнику, або коштів з його банківських рахунків, за умови, що борг перевищує 5 мільйонів гривен, не сплачується протягом 90 календарних днів після терміну сплати. А у держави відсутні зобов’язання щодо повернення такому платнику податків помилково або надміру сплачених ним грошових коштів.

У таких випадках рішення про стягнення коштів з рахунків зазначеного платника податків у банках є вимогою стягувача до боржника, що підлягає негайному та обов’язковому виконанню шляхом ініціювання переказу у платіжній системі за правилами відповідної платіжної системи. Стягнення готівкових коштів буде проводитися у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України на підставі рішення про стягнення готівкових коштів, яке буде особисто вручено боржнику, повідомляє прес-служба ДПІ у м. Сумах.

Поділитися в соціальних мережах: