«Сумижилкомсервіс» переглянув розрахунок тарифу, але його загальний розмір не змінився

У зв’язку зі змінами в законодавстві КП «Сумижилкомсервіс» відкоригувало розрахунок економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Зменшена ставка єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та зростання розміру єдиного податку.

У розрахунку вартості послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації не враховувались квартири, які розташовані на перших поверхах житлових будинків, а також в технічному обслуговуванні ліфтів врахована вартість обслуговування одного ліфта з розрахунку на місяць.

Однак загальний розмір раніше доведеного до відома споживачів тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не змінився.

КП «Сумижилкомсервіс» СМР приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків, які обслуговує  підприємство, за адресою: 40009, м. Суми, вул. Данила Галицького (Комсомольська),  27 та за телефоном: 66-06-02.

Розрахувати тарифи можна за посиланням: https://docs.google.com/viewer?url=http://www.sumy.ua/engine/download.php?id=28732&embedded=true

Поділитися в соціальних мережах: