Країна диких мавп може запровадити свої технології на Сумщині

Країна диких мавп може запровадити свої технології на СумщиніГолова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко провів робочу зустріч з Почесним Консулом Федеративної Республіки Бразилія в місті Харків Сергієм Куцевляк.

Співрозмовники говорили про можливі напрямки двостороннього співробітництва, інвестиційного потенціалу Сумщини, економічні можливості кооперації.

Сергій Куцевляк розповів, що він представляє консульський округ, куди входять Харківська, Сумська, Полтавська та Чернігівська області. За його словами, в Бразилії є цілий ряд різновекторних програм підтримки бізнесу. Тому вони готові сприяти налагодженню співпраці та реалізації спільних проектів із залученням бразильських технологій в різні галузі.

У свою чергу голова облдержадміністрації Микола Клочко запевнив, що Сумщина має багатий економічний і науковий потенціал, тому співпраця може бути вигідним для обох сторін.

За інформацією обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі, Сумська область має тривалі партнерські зв’язки з Федеративною Республікою Бразилія. Зовнішньоторговельний оборот Сумської області з Бразилією за I півріччя 2016 склав 244 тисяч доларів США.

Нагадаємо, Бразилію називають країною, де багато диких мавп.

Джерело: Данкор

Поділитися в соціальних мережах: