На Сумщині за рік пішли під суд майже 200 корупціонерів

Протягом 2017 року правоохоронними органами області складено та направлено до суду 198 адміністративних протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією. Судами розглянуто та набрали законної сили постанови щодо 85 протоколів з накладенням стягнення, сума штрафів становить 118 535 грн. Прокурорами забезпечено участь у розгляді судами всіх протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Так, за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто до відповідальності 1 депутата обласної ради, 42 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 14 посадових осіб органів місцевого самоврядування 4 категорії (заступник голови районної ради, міський голова, сільський голова), 2 посадових осіб органів місцевого самоврядування 5-7 категорій, 1 посадову особу обласних державних адміністрацій, 1 службову особу органів внутрішніх справ, 1 службову особу податкової міліції, 17 посадових осіб юридичних осіб публічного права.

З числа правопорушень, пов’язаних з корупцією, за які осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 54 становлять порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, 30 – порушення вимог фінансового контролю, 1 – порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: