Працівники найбільшого заводу Сум мітингували через борги

Сьогодні близько двох тисяч співробітників Сумського НВО зібралися на мітинг з головною вимогою — аби підприємство нарешті виплатило їм заборговану заробітну плату і забезпечило нормальні умови праці. Заводчани демонстрували рішучість, підготувавши автомобільні шини і каністру з бензином.

Працівникам не виплачують зарплату з минулого року. Люди скаржаться, що не мають коштів, аби сплатити комунальні платежі. Вони доведені до відчаю, адже життя дорожчає з кожним днем, а коли отримають чесно зароблені гроші – невідомо.

Керівництво заводу до мітингувальників не вийшло. Позицію стосовно ситуації, що склалася, директор підприємства Олександр Цимбал виклав у розлогому коментарі, розповсюдженому через прес-службу. Він визнає, що затримка заробітної плати не робить підприємству честі. Завод шукає нових замовників своєї продукції у країнах Європи, Близького Сходу, Середньої і Південно-Західної та Азії, оскільки втратив ключового споживача – Російську Федерацію. Однак становлення на нових ринках – процес тривалий і непростий. Директор Сумського НВО сподівається на підтримку українських партнерів, що може врятувати завод  із кризи і сприяти його розвитку.

Поділитися в соціальних мережах: