Проект медреформи щодо фінансування медицини прийнятий у першому читанні

7

Депутати Верховної Ради підтримали у першому читанні проект медичної реформи щодо державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів, передає hromadske.

За відповідний законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» проголосували 227 парламентарів.

«Перший Є! #ЗП6327 щодо надання медичних послуг та лікарських засобів прийняли за ОСНОВУ!», — йдеться у повідомленні Верховної Ради у Твіттері.

Нагадаємо, що законопроект №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» є основним. У ньому описується система фінансування медицини в майбутньому — за що платитиме держава, а за що — пацієнт. А також — хто регулюватиме надання медичних послуг.

Крім того, на засіданні 8 червня депутати мають розглянути законпроект №6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», який передбачає приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність до нової моделі фінансування первинної медичної допомоги.

Поділитися в соціальних мережах: