Рекорд по-сумські: податкові надходження перевищили 3 мільярда

2

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах за одинадцять місяців поточного року суб’єкти господарювання Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів перерахували до Зведеного бюджету 3 мільярда 42 мільйона гривень податків, що на 670 мільйонів більше сплаченої торік суми (на 28,2%).

Зокрема, до державного бюджету надійшло 1,2 мільярда гривень. Найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість – 549 мільйонів, податок на доходи фізичних осіб – 412 мільйонів гривень, податок на прибуток – 108 мільйонів гривень, військовий податок 117 мільйонів гривень.

Місцевий бюджет отримав 1,8 мільярда гривень, надходження зросли в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 407 мільйонів.

Найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету припадає на такі бюджетоформуючі податки: податок на доходи фізичних осіб – 1,2 мільярда гривень, плата за землю – 244 мільйона гривень, єдиний податок – 221 мільйон гривень, акцизний податок – 72 мільйона гривень.

Поділитися в соціальних мережах: