Сумщина лідирує за кількістю «теплих кредитів»

У рамках державної програми «теплі кредити» Ощадбанк продовжує відшкодовувати частини суми кредитів на придбання енергозберігаючого обладнання і матеріалів, встановлених в приватних будинках та ОСББ, — повідомляють на сайті Сумської обласної державної адміністрації.

Сумська область посідає І місце в Україні по кількості виданих «теплих кредитів» фізичним особам за Державною програмою протягом 2014-2017 років.

Зокрема, учасники цієї програми для приватних будинків можуть отримати відшкодування за придбані матеріали до 35%, але не більше 14 тисяч гривень, і за придбані котли – до 20%, але не більше 12 тисяч гривень.

Для отримання кредиту необхідно надати документи: паспорт, ідентифікаційний код, документи про отримані доходи за останні три місяці з Пенсійного фонду, рахунок на обраний товар та інші документи (за необхідності).

Максимальна сума, на яку можуть надати кредит, становить 50 тисяч гривень, а мінімальний початковий внесок має бути не менше 10% від вартості товару. Процентна ставка складає 17,99% річних, а кредит необхідно виплатити щонайбільше за 36 місяців.

Поділитися в соціальних мережах: