Сумські «спрощенці» додали до міськбюджету понад 100 мільйонів гривень

podatkova-pilga-1024x474

«Позитивний показник свідчить про те, що чимало представників малого та середнього бізнесу обрали спрощену систему оподаткування, яка стала значно простішою у застосуванні, враховуючи можливості звітування засобами Інтернет», — інформує заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Сумах Тетяна Ольхова.

В інспекції нагадують:  затверджено право на здійснення переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкта господарювання, який є платником інших податків і зборів.

Крім того, відповідно до законодавчих норм, платник — спрощенець може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування з однієї групи платника єдиного податку в іншу за умови дотримaння вимог, встановлениx Кодексом для обранoї платником групи. В обох випадках він має подати заяву про бажання щодо переходу до органу державнoї фіскальної служби не пізніше нiж за 15 календарних днів дo початку наступного кварталу. До заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік (з обов’язковим дотриманням вимог гл. 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» р. XIV ПКУ).

 

Поділитися в соціальних мережах: