Юристи захистили інтереси виробника на суму 3,8 млн. грн. у податковому спорі

Юристи LS GROUP успішно представили інтереси підприємства-виробника у податковому спорі із Державною фіскальною службою України.
У результаті16 листопада рішенням окружного адміністративного суду визнано протиправною бездіяльність ДФС України та зобов’язано цей орган зарахувати суму поповнення електронного рахунку  на 3,8 мільйонів гривень.

7 - Тыченко

Михайло Тиченко, керуючий юрист податкової практики LS GROUP зазначив: «Особливістю даного спору є те, що функціонування Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється в автоматичному електронному режимі. Тому для встановлення обставин неправомірності дій та органу, внаслідок дій чи бездіяльності посадових осіб якого порушуються права Клієнта, передувала кропітка робота із з’ясування причин та обставин неврахування сум поповнення електронного рахунку підприємства. Задля отримання доказів правомірності дій і вимог Клієнта неодноразово направлялися до уповноважених органів фіскальної та казначейської служб України адвокатські запити, проводився детальний аналіз інформацій цих органів. Як результат, ми успішно довели в суді безпідставність таких дій нашого опонента у цьому податковому спорі».

Слід відмітити, що дії окремих посадовців органів фіскальної служби щодо неврахування на електронному рахунку підприємства мільйонних сум ПДВ фактично позбавляли контрагентів підприємства права на податковий кредит, та фактично, перешкоджали законній господарській діяльності Клієнта, могли призвести до значних фінансових втрат.

Джерело: LS GROUP

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: