Сумський виконком поставив крапку в тарифах перевізників

1202-1Сьогодні на засіданні виконавчого комітету чиновники розглянули проекти рішення щодо підвищення цін на міських автобусних маршрутах загального користування до 5 грн, поданими перевізниками ще минулого місяця.

В ході дискусії влада зупинилася на тому, що 5 грн. — це занадто дороге задоволення для перевізників. Втім, запропонували альтернативу — 4 грн для всіх категорій громадян, 3 грн — для пенсіонерів та 2 грн для учнів 1-4 класів протягом усього року, а не тільки в навчальний період.

Ольга Волошина, яка проводила моніторинг руху транспорту, при цьому зазначила, що на маршрутах рухається більше маршрутів, ніж за графіком, що дає перевізникам заробити ще більше.

Рішення підтримали 9 членів виконкому. Крім цього, перевізників дорікнули в тому, що вони не передають інформацію з GPS-датчиків до відділу логістики. А також, як зазначив градоначальник м. Суми, є проблема руху маршруток у вечірній час, яку необхідно врегулювати, і запропонував надалі переглянути вартість нічного тарифу, який зараз прирівнюється до вартості денного.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: