У Сумах бездомні живуть безтурботно

Бомжі на вулицях Сум — явище нерідке. Хтось із сумчан став жертвою шахрайських дій і тепер змушений жити під відкритим небом, інші втомилися від кругообігу життєвих проблем і, махнувши рукою, вирішили просто плисти за течією. І якщо в обласному центрі ще офіційно не зареєстровано суспільство людей без певного місця проживання, то деякі представники цієї соціальної верстви вирішили за власною ініціативою об’єднатися в «дружну компанію».

Останню ось уже 2 місяці обходять стороною сумчани, які проживають в багатоповерхівках по вул. Металургів і вул. Реміснича. До слова, люди без певного місця проживання обрали непоганий район з розвиненою інфраструктурою — в крокової доступності знаходяться магазини, школа, лікарня і все, що необхідно для комфортного життя. 2 жінки і 3 чоловіків в якості ночівлі облюбували занедбаний будинок, де раніше знаходилися лазні. У торці, який примикає до медзакладу, компанія облаштувала собі «кімнату», з іншого, прямо перед пунктом прийому склотари, — «спальню». Дивно, що працівників правоохоронних органів, які щодня поспішають на роботу в поліцейську дільницю, що знаходиться в декількох метрах від «притону», ситуація надзвичайна абсолютно не бентежить. До незвичайного сусідству, напевно, звикли і медики, які працюють в Центрі реабілітації нарко- та алкозалежних.

І поки дорослі вперто ігнорують ситуацію, діти спокійно можуть «милуватися» реаліями життя, використовуючи яскравий «приклад для наслідування».

19883768_476950045998422_1051203693_n59688fd1061af

Пише: https://www.0542.ua/news/1726014

 

 

Поділитися в соціальних мережах: