«Укрнафта» відновила видобуток на Сумщині

29

ПАТ «Укрнафта» відновила видобуток на чотирьох родовищах в Сумській області.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Компанія отримала гірничі відводи на Анастасівське, Артюхівське, Коржівське і Липоводолинське родовища від Державної служби з питань праці. Річний видобуток на цих родовищах становить приблизно 240 тис. т нафти і конденсату та 130 млн. м3 газу.

Через декілька днів відновиться газопостачання населених пунктів Малі Бубни, Бацмани, Гришине і Локня Роменського району Сумської області після того, як тиск на  ГРС Артюхівка сягне достатнього рівня.

Відновити видобуток на інших п’яти родовищах планують всередині листопада.

Нагадаємо, в цьому році закінчився термін дії ліцензій на видобуток на дев’яти родовищах «Укранафти». Влітку відразу у восьми селах Липоводолинського та Роменського районів  було припинене газопостачання. Без газу залишились 627 домоволодінь, а саме села Погожа Криниця, Заруддя, Малі Бубни, Бацмани, Гришине та Локня Роменського району, а також села Столярове та Яловий Окіп Липоводолинського району.

Внвслідок зупинки видобутку «Укрнафта» недоотримала понад 1,3 млрд. грн. доходу, а держава — майже 430 млн. грн. податкових надходжень тільки від рентних платежів.

Поділитися в соціальних мережах: