“Укрпошта”, “Нова пошта”, Delivery та “Ін Тайм” доставлятимуть товари замовників торгів ProZorro

Система електронних закупівель ProZorro в тестовому режимі запустила послугу оформлення доставки товарів, повідомляється на сайті “Укрпошти”.

Як вдалося дізнатися агентству “Інтерфакс-Україна“, послуги доставки надаватимуть чотири поштово-логістичні компанії: “Укрпошта”, “Нова пошта”, Delivery та “Ін Тайм”.

Отримати послугу доставки можна на низці платформ – учасників ProZorro: zakupki.prom.ua, izi.trade, e-tender.ua, а пізніше – і на інших платформах системи електронних закупівель ProZorro.

Для оформлення доставки замовник торгів направляє і отримує протягом доби від чотирьох логістичних компаній інформацію про ціну й обирає найвигіднішу для себе.

“Укрпошта” однією з перших почала працювати з ProZorro як замовник. Ми не мали проблем із відправкою, тому що є логістичною компанією. А в інших замовників давно був запит на вибір способу доставки в системі торгів. Тепер у них буде можливість одразу оцінити вартість у різних операторів і обрати найвигідніші умови доставки. Вважаю, що така опція спростить доставку товарів замовників на ProZorro і розширить можливості для розвитку бізнесу в найвіддаленіших куточках України”, – вважає директор департаменту розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами “Укрпошти” Ганна Колесова.

У системі електронних закупівель ProZorro – близько 175 тис. підприємств і установ, вона використовує 20 онлайн-майданчиків для реєстрації та підключення користувачів і організаторів тендерів.

Поділитися в соціальних мережах: