Утримуєш корову? Отримай державну підтримку!

Українським селянам, які утримують у власних домогосподарствах молодняк ВРХ, відтепер допоможе український Уряд, за рішенням якого  виділено 700 млн. грн. державної підтримки, або 2500 грн. на голову молочної корови трьома траншами.

Агровиробники, які утримують молочних корів, отримають 500 млн. грн. державної підтримки, або 1500 грн. на голову молочної корови двома траншами. Ця ініціатива Уряду дозволить здешевити утримання великої рогатої худоби для населення та агровиробників та збільшити в сільськогосподарських підприємствах поголів’я ВРХ на 11%, свиней на 18%, овець на 6%.

Метою Уряду також є збільшення середньої продуктивності молочної ВРХ з 4000 л/рік до 7000-9000 л/рік. Агровиробники отримають 50% компенсацію вартості високопродуктивного поголів’я, а також біологічного матеріалу та ембріонів на суму 300 млн грн.

2,5 млрд грн агровиробникам буде компенсовано на будівництво або реконструкцію тваринницьких комплексів. Йдеться про 25% компенсацію тіла кредиту, залученого на будівництво або реконструкцію комплексів у галузях свинарства, птахівництва та ВРХ, 30% відшкодування вартості введених в експлуатацію тваринницьких комплексів, побудованих без залучення кредитних коштів, та до 3% здешевлення кредитних ресурсів, залучених на проекти із розвитку аквакультури, вівчарства, козівництва.

Джерело: Інформаційний вісник Уряду

 

Поділитися в соціальних мережах: