З початку року відшкодовано вже майже 350 мільйонів гривень ПДВ

У 2018 році на рахунки платників  відшкодовано  342,3 млн. грн ПДВ, що  на 300,9 млн. грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З початку року платники податків Сумської області задекларували до бюджетного відшкодування 322 млн. гривень. При цьому середньомісячна сума ПДВ, що декларувалася підприємствами до відшкодування в поточному році, становить 107,3 млн. грн, що  на  71,5 млн. грн більше, ніж у минулому році. 

«Вплив людського фактору на процес повернення бюджетного відшкодування платникам податків фактично виключено, – говорить Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області. – На сьогодні законодавством вирішено питання повного погашення та неможливості виникнення у майбутньому необґрунтованої заборгованості з відшкодування податку на додану вартість».

Всі етапи проведення перевірки — з дня подання декларації із заявленими сумами  бюджетного відшкодування до отримання цих сум в режимі онлайн у Реєстрі заяв, платники податків можуть побачити на офіційному сайті Міністерства фінансів України, повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах: