Електронні підручники для українських школярів

Міністерство освіти і науки розпочинає публічне обговорення проекту положення про електронні підручники. Про це йдеться на сайті відомства.

Ознайомитися з проектом і долучитися до його обговорення можна за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/mon-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-nakazu-pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-elektronnij-pidruchnik.

Згідно з повідомленням, триває розробка процедур експертизи та відбору електронних підручників, а також механізмів їх державного фінансування.

Зазначається, що робота ведеться у межах концепції Національної освітньої електронної платформи. Першу версію концепції ухвалили 15 грудня минулого року на засіданні робочої групи за участі міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

«Проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання (BRDO) за участі стейкхолдерів, зокрема виробників освітнього контенту і представників учительської, батьківської та наукової спільнот», – йдеться у повідомленні.

Поділитися в соціальних мережах: