Global Teacher Prize Ukraine: реєстрація на премію триває!

Який він – найкращий вчитель? Це передусім людина, яка надихає, мріє і відкриває неймовірний світ знань дітям. У кожного з нас є чимало історій, пов’язаних зі шкільними роками, але є те, що ми забути ніколи не зможемо – учителя, який повірив у наші сили і окрилив надією на щасливе майбутнє. Як ми можемо подякувати своїм вчителям? Можна сказати кілька теплих слів, але є ще кращий спосіб – номінувати на премію Global Teacher Prize Ukraine. 

З 11 квітня і до 1 серпня 2019 року триває реєстрація на участь в премії Global Teacher Prize Ukraine 2019. Девіз цьогорічної премії – «Головні вибори України».

Переможець отримає грошовий приз у розмірі 250 тисяч гривень, захопливу поїздку на Global Education & Skills Forum у Дубай, 1 рік навчання від ГС «Освіторія»і призи від партнерів премії.

Якщо ви хочете подякувати своїм вчителям за плідну працю і подарувати їм дрібочку щастя – ви можете номінувати педагога вже зараз, ТУТ.

Якщо ви педагог і хочете розповісти про свої особливі методики та інноваційні практики, тоді організатори чекають саме на вашу заявку.

Довідково: Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Джерело: vseosvita.ua

Поділитися в соціальних мережах: